Instalki.pl » Gry » wyścigowe » SuperTuxKart 1.3

SuperTuxKart

1.3
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
609 MB
Aktualizacja:
08.11.2021
Producent:
Licencja:
Freeware
System:
Windows/Linux/Mac
Kategoria:
wyścigowe
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
3744 (67 w tym miesiącu)
Opis SuperTuxKart 1.3
 
 

SuperTuxKart to darmowa, bardzo wesoła gra wyścigowa, w której zamiast na realizm rozgrywki, postawiono na czysto zręcznościowy charakter zabawy.

Wybierając jedną z kilku dostępnych postaci decydujemy się również na pojazd za kierownicą którego zasiada. Nasz wybór określi jedynie wygląd kierowcy oraz jego maszyny, nie wpływając w żaden sposób na styl jazdy. Zawodników, spośród których wybieramy naszego reprezentanta stanowią sympatyczne zwierzaczki, wśród których znajdziemy kilka symbolizujących oprogramowanie komputerowe (np. Dinozaur o imieniu Mozilla).

Podczas wyścigu, na trasie znajdować będziemy różnego typu bonusy wspomagające nas w trakcie rywalizacji. Należy jednak uważać, gdyż komputerowi przeciwnicy, korzystają z nich równie chętnie co my.

Gra oferuje kilka zróżnicowanych trybów zabawy oraz wiele odmiennych tras. Dużym plusem SuperTuxKart jest grafika, która niczym w kreskówce, cieszy oko kolorami oraz szczegółowością. Ponadto świetne wrażenie robi oprawa dźwiękowa która zmienia się w zależności od trasy. Mówiąc krótko, powyższa gra to niezwykle udany produkt, który ucieszy zarówno młodszych jak i starszych graczy.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook