Instalki.pl » Gry » symulatory » Train Driver 2 2020.1.1

Train Driver 2

2020.1.1
Rozmiar:
1.89 MB
Aktualizacja:
19.05.2021
Licencja:
Freeware
System:
Windows
Kategoria:
symulatory
Ocena:
3.1
Oceń:
Pobrano:
8088 (293 w tym miesiącu)
Opis Train Driver 2 2020.1.1
 
 
Train Driver 2 jest symulatorem ruchu kolejowego polskiej produkcji z nastawieniem na grę wieloosobową. Jako gracz, możesz wcielić się w maszynistę pojazdów trakcyjnych lub dyżurnego ruchu. Zapewniamy możliwość prowadzenia ruchu w trybie online – wraz z innymi graczami, oraz offline – jeżeli chcemy poćwiczyć umiejętności, lub zwyczajnie nie mamy w danym momencie połączenia z internetem.

Symulator tworzony jest przez pasjonatów kolei dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z kolejowym światem, jak i również dla osób będących kolejowymi wyjadaczami. Możemy wcielać się w rolę dyżurnych na małych, lokalnych stacjach, posterunkach, lub zarządzać ruchem na ogromnych, wielostanowiskowych stacjach, wyprawiając składy prowadzone przez inne osoby, po uzgodnieniu z pozostałymi dyżurnymi pełniącymi służbę.

Jako maszyniści będziemy przemierzać wspólnie wielokilometrowe szlaki, przejeżdżając przez stacje, posterunki odgałęźne, wykonując niejednokrotnie manewry i oczekując na zezwolenie wjazdu od dyżurnego ruchu. To właśnie od Ciebie zależy, za sterami jakiego pociągu siądziesz. Czy to będzie skład osobowy, pospieszny, ekspres, a nawet ciężki pociąg towarowy z węglarkami wypełnionymi surowcem. Osoby chętne do działania w obrębie jednej stacji mogą objąć służbę na lokomotywie manewrowej, gdzie czekają wszelkiej maści zadania! Scenariusz jest różnorodny i za każdym razem unikatowy. Każdy z prowadzących znajdzie tu tabor dla siebie – od lokomotyw spalinowych przez elektryczne, na EZT/SZT kończąc. Dodatkowo swój skład możemy definiować spośród wielu typów różnych wagonów dostępnych w symulatorze (a nowe rodzaje lokomotyw, ezt czy wagonów ciągle będą przybywać!).

Masz marzenie o własnej stacji? Nic prostszego! Dla tych, którzy chcieliby sterować własną stacją, której nie ma jeszcze w symulatorze, przygotowaliśmy intuicyjny edytor scenerii, pozwalający na zaprojektowanie własnego węzła – zarówno fikcyjnego jak i opartego o realne obiekty. Dodatkowo po zatwierdzeniu zgodności scenerii z przepisami stacja dopuszczana jest do ruchu online – dzięki temu inne osoby mogą podziwiać efekt naszej pracy.
Aby pobrać grę należy założyć konto na oficjalnym forum gry.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
24 Lipiec 2020 21:50
Słabe modele i fizyka, do tego toksyczna społeczność i m.in. przez to ciągłe problemy na szlaku. Na plus ładne otoczenie.
POKAŻ ()

Facebook