Instalki.pl » Gry » symulatory » Minecraft for Windows 1.18.1

Minecraft for Windows

1.18.1
Rozmiar:
372 MB
Aktualizacja:
26.01.2022
Licencja:
Trial
System:
Windows 10/11
Kategoria:
symulatory
Ocena:
3.7
Oceń:
Pobrano:
16458 (324 w tym miesiącu)
Opis Minecraft for Windows 1.18.1
 
 
Oto wersja kultowej gry Minecraft, stworzona z myślą o systemie Windows. Dostępna jest w wersji próbnej i pozwala na przetestowania tej niezwykle popularnej produkcji

Gracz wciela się tu w postać, która samotnie będzie starała przetrwać w wygenerowanym przez komputer świecie. To w jaki sposób upływać będzie jej egzystencja zależy wyłącznie od gracza.

Dzięki możliwościom, które dali na twórcy gry mamy szansę zmieniania okolicy według własnego uznania. Dzieje się tak, bowiem cały świat w którym przyszło nam bytować składa się z niewielkich sześcianów, podzielonych na kilkadziesiąt rodzajów surowców, z których tworzyć możemy różne rzeczy, narzędzia, broń, budynki itp. W kwestii tworzenia ogranicza nas jedynie wyobraźnia oraz umiejętności nabyte przez naszą postać.

Możemy odkrywać nieskończone światy i budować, co tylko chceme: od prostych domów po ogromne zamki. Oferuje tryb kreatywn, korzystając z nieograniczonych zasobów, lub istnieje możliwosć zagłębienia się innym trybie - przetrwania, aby stworzyć broń i zbroje, które obronią nas przez niebezpiecznymi mobami.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
09 Lipiec 2021 10:55
Xd
POKAŻ ()

Facebook