Instalki.pl » Gry » symulatory » Minecraft 1.19.71

Minecraft

1.19.71
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
31 MB
Aktualizacja:
25.03.2023
Licencja:
ESD
System:
Windows/Linux/Mac
Kategoria:
symulatory
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
2309315 (2001 w tym miesiącu)
Opis Minecraft 1.19.71
 
 

Minecraft to bardzo nietypowa gra, która dzięki swej nieprzeciętności stała się klasą samą w sobie, wyznaczając nowe trendy i już na początku swej drogi, uznana została za kultową.

Gracz wciela się tu w postać, która samotnie będzie starała przetrwać w wygenerowanym przez komputer świecie. To w jaki sposób upływać będzie jej egzystencja zależy wyłącznie od gracza.

Dzięki możliwościom, które dali na twórcy gry mamy szansę zmieniania okolicy według własnego uznania. Dzieje się tak, bowiem cały świat w którym przyszło nam bytować składa się z niewielkich sześcianów, podzielonych na kilkadziesiąt rodzajów surowców, z których tworzyć możemy różne rzeczy, narzędzia, broń, budynki itp.

W kwestii tworzenia ogranicza nas jedynie wyobraźnia oraz umiejętności nabyte przez naszą postać. O tym jak bardzo można wkręcić się w świat Minecraft, przekonałem się stosunkowo niedawno i teraz z czystym polecam każdemu, bez względu na preferencje gatunkowe.

Dla łatwiejszego skonfigurowania serwera, poleca się pobranie i zainstalowanie pliku Minecraft_Server.exe, dostępnego w oknie wyboru.

Uwaga:

Dostępna jest również wersja dostępna bezpośrednio ze sklepu Microsoft Store Minecraft for Windows, przeznaczona dla systemu Windows 10/11.

Zobacz również:

Minecraft by Zyczu
Minecraft Classic
Minecraft - spolszczenie
Minecraft Patcher - Aplikacja służaca do łatwej zmiany wersji gry
MOD: Minecraft - Galacticraft


rozwiń opis
Opinie użytkowników (3)
Gość
24 Kwiecień 2020 19:19
nie polecam zwykły skam jeśli nie masz konta premium
Gość
12 Czerwiec 2019 13:58
gra jest świetna
Gość
11 Luty 2018 20:53
rt7t7i
POKAŻ ()

Facebook