Instalki.pl » Gry » symulatory » Football Manager 2023 Demo

Football Manager

2023 Demo
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
5 GB
Aktualizacja:
24.11.2022
Producent:
Licencja:
Demo
System:
Windows/Mac
Kategoria:
symulatory
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
684 (47 w tym miesiącu)
Opis Football Manager 2023 Demo
 
 
Football Manager to gra z gatunku menadżerów piłkarskich, w której gracz wciela się w postać zarządcy jednego z klubów piłkarskich i dbając o wszelkie aspekty funkcjonowania drużyny, stara się doprowadzić ją na jak najwyższe miejsce w lidze oraz licznych pucharach.

Do naszych obowiązków należeć będzie zarówno troska o kwestie finansowe klubu jak i dbanie o kondycję fizyczną zawodników. To oczywiście nie wszystko co czeka nas w trakcie rozgrywki. Wszelkich opcji jest tu bowiem bez liku. Niezaprzeczalnym atutem są kluby piłkarskie z całego świata, stworzone na licencji prawdziwych drużyn.

W Football Manager nowe funkcje i szczegółowość wyższego poziomu pokazują to jak nigdy dotąd, dając nam wszystkie narzędzia potrzebne do osiągnięcia elitarnego poziomu.

Mogąc wybierać z ponad 50 krajów i 2500 klubów na każdym poziomie, możliwości są nieskończone. Połącz siły z personelem pomocniczym, by ocenić siłę i możliwości drużyny, a następnie ruszaj na rynek transferowy. Bardzo prawdopodobne, że w swojej akademii znajdziemy młodą gwiazdę, która marzy o tym, by grać w pierwszym składzie. Szlifuj taktyki, formacje i style gry – przygotuj się na każdą okazję, by zmaksymalizować szansę swojego klubu na wygraną i zdobycie trzech punktów.

Uwaga:
Gra wymaga zainstalowanej platformy cyfrowej Steam.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook