Instalki.pl » Gry » symulatory » Farming Simulator 16

Farming Simulator 16

Rozmiar:
125 MB
Aktualizacja:
02.05.2022
Producent:
Licencja:
Freeware
System:
Windows
Kategoria:
symulatory
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
2610 (316 w tym miesiącu)
Opis Farming Simulator 16
 
 

Farming Simulator 16 to darmowa odsłona popularnej gry w której wcielamy się w rolnika, zarządzającego całym przedsięwzięciem będziemy zmuszeni dbać o każdy z aspektów dotyczących prowadzenia gospodarstwa.

Nasze zadania polegać będą więc na sadzeniu roślin, hodowli zwierząt a także na handlu pozyskanymi dobrami. Oczywiście aby wszystko szło jak należy, będziemy musieli zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt, narzędzia oraz niezbędne produkty.

Zarabianie pieniędzy pozwala nam na zakup co raz to lepszych urządzeń oraz bardziej wydajnych maszyn. W stosunku do części poprzednich, znajdziemy tu sporo nowości, które z pewnością ucieszą wielbicieli tego typu zabawy.

Do dyspozycji gracz będzie miał specjalistyczne pojazdy oraz osprzęt, np.: ciągniki, kosiarki, rozsiewacze, kultywatory. Kukurydzę, pszenicę, rzepak oraz wiele innych roślin można zasiewać.

Jednak należy pamiętać o istniejących etapach: siew, oranie pola, wzrost, zebranie plonów, magazynowanie, sprzedaż. Każdy jest bardzo istotny. Występują zmiany pór dnia oraz warunków pogodowych.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook