Instalki.pl » Gry » symulatory » Bus Driver 1.5

Bus Driver

1.5
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
62.1 MB
Aktualizacja:
07.01.2013
Producent:
Licencja:
Demo
System:
Windows 98/Me/2000/XP/2003/Vista
Kategoria:
symulatory
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
112230 (141 w tym miesiącu)
Opis Bus Driver 1.5
 
 
Bus Driver, jak sama nazwa wskazuje, pozwala nam zasiąść za kierownicą autobusu. Mamy wiec tu do czynienia z dosyć ciekawym symulatorem. Nasze zadanie polega, a jakże, na dowiezieniu pasażerów z punktu A do punktu B, zabierając, oraz wypuszczając po drodze kolejnych podróżnych. Samo zadanie wydaje się banalnie proste, jednak, gdy zaczniemy zabawę, okaże się, że nie jest to tak łatwe jak mogłoby się wydawać.

Oprócz, tego, że powinniśmy w odpowiednim czasie dotrzeć do konkretnych przystanków, musimy także dbać o komfort jazdy pasażerów. Należy, więc niesamowicie ostrożnie hamować, nie łamać przepisów drogowych, a także bardzo dokładnie parkować na przystankach. Gdy nie będziemy stosować się do tych reguł nasi pasażerowie będą bardzo niezadowoleni, i zapragną jak najszybciej opuścić feralny pojazd.

Gra posiada realistyczną, trójwymiarową grafikę, dzięki której będziemy mogli naprawdę wczuć się w rolę kierowcy. Demo pozwala na wypróbowanie kilku pojazdów, na różnych trasach w zmiennych warunkach pogodowych.

Minimalne Wymagania:
Procesor: 1GHz Pentium III
Pamięć RAM: 256 MB
Karta graficzna: 64MB
Wolne miejsce na dysku: brak danych
Karta dźwiękowa: brak danych
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook