Instalki.pl » Gry » symulatory » Biznes Filmowy 2 2021.0.4

Biznes Filmowy 2

2021.0.4
Rozmiar:
112 MB
Aktualizacja:
19.01.2022
Producent:
Licencja:
Freeware
System:
Windows
Kategoria:
symulatory
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
27223 (71 w tym miesiącu)
Opis Biznes Filmowy 2 2021.0.4
 
 
Pewnie nie raz siedząc w kinie złorzeczyliście pod nosem twórcom, tego czegoś, czego na pewno nie nazwalibyście sztuką, twierdząc, że zrobilibyście to o niebo lepiej, nieprawdaż? Tak to nasza narodowa cecha - znamy się na wszystkim i to na pewno lepiej niż profesjonaliści. No to teraz możecie dać upust swoim ukrytym genialnym zdolnościom i wcielić się w producenta filmowego. Do naszych zadań należy wybranie obsady, reżysera, studia, a także odpowiednie zareklamowanie dzieła. Potem już tylko należy czekać, aż film zostanie ukończony i co powiedzą krytycy.

Gra jest prościutka - oprócz tego co wymieniłem, można zrobić niewiele więcej, jednak o dziwo potrafi wciągnąć. Pomaga w tym na pewno spora baza aktorów i reżyserów, dzięki czemu możemy stosować najbardziej szalone kombinacje - chociażby film z Angelina Jolie i boskim Bogusiem(zwanym dalej Lindą) reżyserowany przez Von Tiera. Prawda, że mieszanka wybuchowa? Ciekawe co na to widzowie! Należy też zauważyć, że programik nie jest wcale taki prosty i zrobić film, który zarobi dla nas tyle, żeby starczyło na kolejną superprodukcje nie jest łatwo.

W jednej rozgrywce może uczestniczyć aż sześciu graczy, dzięki czemu mamy jeszcze więcej szalonej zabawy i to razem z przyjaciółmi!

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook