Instalki.pl » Gry » strzelanki » War Rock

War Rock

Rozmiar:
2 MB
Aktualizacja:
24.05.2021
Producent:
Licencja:
Freeware
System:
Windows
Kategoria:
strzelanki
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
87674 (72 w tym miesiącu)
Opis War Rock
 
 

War Rock to gra należąca do gatunku FPS przeznaczona do rozgrywki wieloosobowej.

Fabuła gry opera się na historii w której na świecie toczy się wojna wywołana przez handlarzy bronią, która z czasem przeradza się w walkę o złoża ropy (oczywiście ze względu na duże zapotrzebowanie na ten surowiec). Gracz może wcielić się w przedstawiciela jednej ze stron konfliktu. NIU (New Imperialistic Union) - żołnierze tej grupy walczą o stworzenie idealnego świata pod własne dyktando. Druga grupa to obrońcy niewielkiego kraju Derbaran bogatego w zasoby ropy naftowej, zadaniem żołnierzy jest obrona przed najeźdźcami.

W grze dostępne jest 5 klas postaci: Military Engineer, Medic, Scout, Combatant, Heavy Weapons unit. Każda z nich posiada unikalne cechy oraz broń jaką walczy. Arsenał jest dosyć standardowy i rzeczywisty, posługiwać można się standardowym pistoletem, granatami, karabinem czy snajperką. Obok borni dostępne są różne środki transportu: ciężarówki, motocykle czy czołgi.

Autorzy gry zadbali o system klas. Gracz zaczyna swoją przygodę jako szeregowy drugiej klasy, a może awansować aż do stopnia generała oczywiście w skutek zdobywanego doświadczenia. W czasie pokonywania kolejnych szczebli kariery żołnierz odblokowuje dodatkowe elementy wyposażenia (można je kupić za wirtualne pieniądze zdobyte podczas rozgrywki).

Gra należy do gatunku Free2play, oczywiście za dodatkową opłatą można uzyskać rozszerzone aspekty rozgrywki.

Minimalne Wymagania:

Procesor: Pentium 3, 800 Mhz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta graficzna: Radeon 8500LE, Geforce MX400
Wolne miejsce na dysku: 1200 MB
Karta dźwiękowa: brak danych

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook