Instalki.pl » Gry » strzelanki » Valorant 2.07

Valorant

2.07
Rozmiar:
65 MB
Aktualizacja:
15.04.2021
Producent:
Licencja:
Freeware
System:
Windows
Kategoria:
strzelanki
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
65 (65 w tym miesiącu)
Opis Valorant 2.07
 
 
Valorant to Taktyczna strzelanka sieciowa oparta na drużynowej rywalizacji 5vs5.

Wydarzenia w grze rozgrywają się w niedalekiej przyszłości, co udowadniaja dostępne i zróżnicowane mapy stworzone z myślą o grze drużynowej. Wcielamy się w agentów i każdy bohater oferuje zróżnicowany styl walki. Gra jest niezwykle wciągająca i co najważniejsze nie oferuje zbyt wysokich wymagań sprzętowych.

W trakcie rywalizacji istotny jest dobór umiejętności oraz jeszcze ważniejszy dobór postaci do drużyny. Każda drużyna aby osiągnęła sukces musi się składać z różnej klasy postaci.

Każda mapa to miejsce, gdzie możemy wcielić w życie swoje kreatywne pomysły. Zostały one stworzone z myślą o strategii drużynowej, spektakularnych zagrywkach i kluczowych sytuacjach.

W grze otrzymujemy różne tryby rozgrywki wieloosobowej. Rozgrywka przypomina zabawe w Counter-Strike, gdzie jedna ekipa atakuje a druga broni. Pierwsi muszą podłożyć ładunek w określonym miejscu na mapie, a defensywny zespół nie może do tego dopuścić. Oprócz tego istnieje też inny tryb zabawy zwany Spike Rush, oferujący znacznie szybszą rywalizacje.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook