Instalki.pl » Gry » strzelanki » PUBG: Battlegrounds 15.2

PUBG: Battlegrounds

15.2
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
42 GB
Aktualizacja:
11.01.2022
Producent:
Licencja:
Freeware
System:
Windows
Kategoria:
strzelanki
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
75406 (804 w tym miesiącu)
Opis PUBG: Battlegrounds 15.2
 
 
PUBG: BATTLEGROUNDS (PlayerUnknown’s Battlegrounds) to bezpłatna gra sieciowa (Free to Play) nastawiona na rozgrywkę w popularnym trybie Battle Royale.

W PUBG: BATTLEGROUNDS Gracze zostają zrzuceni na opuszczona wyspę i aby odnieść zwycięstwo, należy przetrwać na polu walki likwidując wszystkich oponentów. W trakcie rozgrywki oczywiście musimy eksplorować obszar - w celu zlokalizowania jak najlepszego arsenału i ekwipunku.

W trakcie potyczyki lądujemy w punktach strategicznych, zbieramy ekwipunek i niezbędne do przeżycia wyposażenie, a następnie naszym zadaniem jest przetrwać na polu bitwy.

Podczas eksploracji mapy, możemy korzystać z mapy i używać specjalnych znaczników do planowania taktyki. Nie zabrakło również specjalnych napojów energetycznych czy apteczek aby się zregenerować zdrowie podczas potyczki.

Za każdy rozegrany mecz zdobywamy punkty umiejętności, a dodatkową premierę uzyskujemy za każdorazowe zabójstwa na polu bitwy. Zdobyte punkty przeznaczamy na skrzynie z losowym wyposażeniem.

Uwaga:
Gra wymaga zainstalowanej platformy cyfrowej Steam.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook