Instalki.pl » Gry » strzelanki » Call of Duty: Warzone 2.0

Call of Duty: Warzone

2.0
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
125 GB
Aktualizacja:
20.11.2022
Producent:
Licencja:
Freeware
System:
Windows
Kategoria:
strzelanki
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
3288 (207 w tym miesiącu)
Opis Call of Duty: Warzone 2.0
 
 
Call of Duty: Warzone to nowa odsłona darmowej gry typu Battle Royale z serii Call of Duty, której akcja toczy się na wielkim obszarze metropolitarnym i jego obrzeżach w republice Adalii. Rozległe tereny to nie wszystkie z wciągających nowości: Warzone 2.0 zbudowano od podstaw, aby zapewnić graczom najlepsze wrażenia w stylu Battle Royale. Al Mazrah oferuje innowacyjną rozgrywkę, nową mechanikę i całkiem nowy tryb DMZ.

W grze może wziąć udział aż 150 graczy na jednym serwerze. Gracze startują z podstawową bronią, wybierają jeden z odpowiadających im punktów startowych i… walczą o przetrwanie na wciąż zmniejszającym się obszarze.

Do dyspozycji graczy oddano szereg śmiercionośnego uzbrojenia. Znudzeni zwykłymi pukawkami mogą zasiąść za kierownicą pojazdów kołowych czy nawet helikoptera. System kill streaków wprowadza natomiast powiew świeżości do znanego już gatunku. Ciekawie rozwiązano też system śmierci. Gracze, którzy polegli na polu bitwy, mają okazję odkupić swoje winy w więzieniu. Muszą jednak pokonać przeciwnika, który również walczy o łaskę. Wygrany powraca do walki i wciąż liczy się w wyścigu po zwycięstwo.

Uwaga:

Instalator pobiera platformę  Battle.Net, która jest niezbędna do grania. Należy założyć darmowe konto użytkownika lub zalogować się do istniejącego konta użytkownika.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook