Instalki.pl » Gry » strzelanki » Battlefield 3

Battlefield 3

Rozmiar:
3.91 GB
Aktualizacja:
15.12.2021
Licencja:
Freeware
System:
Windows
Kategoria:
strzelanki
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
80824 (45 w tym miesiącu)
Opis Battlefield 3
 
 
Battlefield 3 to trzecia odsłona jednej z najpopularniejszych gier z gatunku pierwszoosobowych strzelanek, stworzonych głównie z myślą o rozgrywkach sieciowych.

O ile w pełnej wersji dostępna będzie zarówno kampania dla pojedynczego gracza jak i tryb multiplayer, o tyle w wersji Beta zagramy jedynie za pośrednictwem internetu. Gracz, który podejmie się rozgrywki, zmuszony będzie wziąć udział w emocjonujących starciach na polach bitewnych. Do naszej dyspozycji oddano wiele współczesnych broni, oraz, co stało się tradycją tej serii - pojazdów bojowych tak naziemnych jak i powietrznych. Zanim rozpoczniemy zabawę, koniecznym będzie ustalenie profesji naszego wojaka, wybierając spomiędzy szturmowca, żołnierza wsparcia, inżyniera i zwiadowcy. Każdy z nich specjalizuje się w innych działaniach dziki czemu perspektywa kooperacji z innymi graczami nabiera tu dużego znaczenia. Domeną gry są również wielkie przestrzenie na których dochodzi do starć.

Uwaga!

Chcąc zagrać w wersję Beta należy pobrać i zainstalować program Orgin za pośrednictwem którego pobierana jest gra Battlefield 3

Wymagania minimalne:

Procesor: 2.6 GHz
Pamięć RAM: 4 GB
Karta graficzna: 1 GB
Wolne miejsce na dysku: Brak danych
Karta dźwiękowa: Brak danych

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook