Instalki.pl » Gry » strategiczne » League of Legends 13.10

League of Legends

13.10
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
66 MB
Aktualizacja:
17.05.2023
Producent:
Licencja:
Freeware
System:
Windows/Mac
Kategoria:
strategiczne
Ocena:
4.7
Oceń:
Pobrano:
145770 (84 w tym miesiącu)
Opis League of Legends 13.10
 
 

League of Legends to darmowa gra studia Riot Games wzorowana na niezwykle popularnej modyfikacji do WarCraft 3 - Defence of the Ancients. Tytuł jest typowym przedstawicielem gatunku MOBA (massive online battle arena), łączącym w sobie elementy zarówno typowej strategii, jak i action RPG.

Akcja gry toczy się w klasycznym świecie fantasy, zdominowanym przez wojowników i magów. Kraina Valoran od wielu lat była pogrążona w intensywnych wojnach, które wyniszczały tereny poszczególnych państw. Z tego też względu nacje biorące udział w konflikcie zawiązały porozumienie. Od tej pory każda z nich ma wystawić swoich przedstawicieli, którzy będą walczyć na specjalnie do tego przygotowanych arenach. W taki sposób narodziła się tytułowa League of Legends.

League of Legends skupia się na rozgrywkach sieciowych, w których gracze rywalizują ze sobą w dwóch drużynach, złożonych zazwyczaj z pięciu postaci. Każdy użytkownik wybiera własnego bohatera z puli ponad 110 herosów. Różnią się one nie tylko wyglądem, ale przede wszystkim umiejętnościami i pełnioną na placu boju funkcją (wojownik, mag, zabójca, wsparcie, strzelec, tank).

Rozgrywka toczy się do momentu, aż baza przeciwnika zostanie zniszczona. Podczas potyczki bohaterowie awansują na wyższe poziomy, zdobywając dodatkowe umiejętności (3 zwykłe oraz 1 unikalna). Za zabicie przeciwnika oraz niszczenie struktur gracze nagradzani są złotem, które mogą wydać na dodatkowe przedmioty w specjalnym sklepie.

Każda potyczka rozpoczyna się od zera, jednak niezależnie od tego użytkownicy rozwijają konto Przywoływacza (Summoner). Dzięki temu mogą kupować specjalne runy wzmacniające ich postacie, odkrywać nowe czary oraz nabywać nowych bohaterów.

League of Legends oferuje kilka trybów rozgrywki:

  • standardowy 5 vs 5 na Summoner’s Rift
  • standardowy 3 vs 3 na Twisted Treeline
  • 5 vs 5 (losowe postacie, jedna linia) na Howling Abyss
  • 5 vs 5 w trybie dominacji na Crystal Scarrozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
02 Czerwiec 2020 12:04
fajna gierka lubię w nią grać i oglądać znam ją z piosenki moich ulubionych wykonawców Imagen Dragons.
Polecam
POKAŻ ()

Facebook