Instalki.pl » Gry » strategiczne » Cobra Kai: Card Fighter 1.0.11

Cobra Kai: Card Fighter

1.0.11
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
1.2 MB
Aktualizacja:
12.10.2021
Producent:
Licencja:
Freeware
System:
Windows/Mac
Kategoria:
strategiczne
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
131 (20 w tym miesiącu)
Opis Cobra Kai: Card Fighter 1.0.11
 
 
Cobra Kai: Card Fighter to gra karciana stworzona na podstawie serialu Cobra Kai, będącego kontynuacją filmowej serii Karate Kid. Warto wspomnieć, że serial Cobra Kai zyskał ogromną popularność na platformie Netflix.

W grze Cobra Kai: Card Fighter rozgrywamy turowe pojedynki z udziałem postaci znanych z serialu oraz filmowej adaptacji Karate Kid - czyli zawodników dwóch szkół sztuk walki - Cobra Kai i Miyagi-Do.

W trakcie każdej walki korzystamy z posiadanych kart, które odpowiadają za poszczególne ataki, obronę albo i wzmocnienia). Atutem walki karcianej jest umiejętne zastosowanie taktyki przy wyborze odpowiednich kart.

Gracze zmuszeni są sporo kombinować podczas wykonywania każdego ruchu podczas potyczki. Umiejętne wykorzystanie kart w danej kolejności to część sukcesu. Liczy się również zdobywanie coraz to lepszych kart które są niezbędne do pokonania silniejszych przeciwników.

Dla trybu pojedynczego gracza przygotowaną ciekawą kampanię fabularna. Nie zabrakło również trybu multi w trybie PvP.

Uwaga:

Instalator wraz z grą instaluje również emulator systemu Android - BlueStacks, który jest niezbędny do uruchomienia jej na komputerze.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook