Instalki.pl » Gry » strategiczne » Clash of Clans PC 15.0.1

Clash of Clans PC

15.0.1
Rozmiar:
700 KB
Aktualizacja:
11.10.2022
Producent:
Licencja:
Freeware
System:
Windows
Kategoria:
strategiczne
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
2055 (67 w tym miesiącu)
Opis Clash of Clans PC 15.0.1
 
 
Clash of Clans na PC to jedna z najlepszych i najpopularniejszych gier strategicznych na Androida. Naszym zadaniem jest wybudowanie własnej wioski, a następnie zapewnienie jej ochrony przed armią dowodzoną przez innych graczy. Gra jest dostępna na PC przy użyciu emulatora (instrukcja poniżej).

Gra działa w trybie wieloosobowym i pozwala rywalizować z innymi graczami z całego świata + zdobywać cenne trofea. W grze budujemy unikalne jednostki z możliwością ich ulepszania, a także tworzyć rozmaite struktury obronne, które ochronią przed najeźdźcami.

Dołączmy do milionów graczy na całym świecie, budując swoją wioskę, wychowując klan i rywalizując w epickich wojnach klanów! Przemierzajmy wrogie wioski i podbijajmy ich tereny. Zawierajmy sojusze i współpracujmy ze swoim klanem - aby zdobywać coraz to cenniejsze, magiczne przedmioty.

Planujmy unikalną strategię przed każdym starciem. Zbierajmy zasoby i kradnijmy łupy należące do innych graczy. Ulepszajmy własną wioskę i przekształćmy ją w samowystarczalną twierdzę.

Przeprowadzaj badania w swoim laboratorium, aby nasze wojska i zaklęcia oraz machiny oblężnicze stanowiły coraz to większe wyzwanie na polu bitwy.

Uwaga:

Instalator wraz z grą instaluje również emulator systemu Android - MEmu, który jest niezbędny do uruchomienia jej na komputerze.

Instrukcja instalacji gry na emulatorze (na PC):

1. Zainstaluj pobrany emulator MEmu,
2. Uruchom MEmu, a następnie otwórz sklep Google Play,
3. Wyszukaj grę Clash of Clans i ją zainstaluj na emulatorze,
4. Po zakończeniu instalacji, możemy grę uruchomić na PC - klikając w odpowiednią ikonę na pulpicie emulatora.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook