Instalki.pl » Gry » rpg » Undecember

Undecember

POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
7.2 GB
Aktualizacja:
13.10.2022
Producent:
Licencja:
Freeware
System:
Windows
Kategoria:
rpg
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
82 (41 w tym miesiącu)
Opis Undecember
 
 

Undecember to wciągająca gra hack'n'slash z elementami RPG, która jest rozpowszechniana na modelu darmowym z mikropłatnościami (czyli free-to-play).

Mechanika w grze przypomina rozgrywkę znaną nam z gier pokorju Diablo albo Torchlight. Sterujemy postacią w widoku izometrycznym i przemierzamy krainę Traum - rozwiązując liczne zagadki, zadania i oczywiście eliminując setki napotkanych wrogów.

Sama rozgrywka jest bardzo dynamiczna. Do naszej dyspozycji oddano broń białą i dystansową. Walki są bardzo szybkie i dość brutalne.

Grę wyróżnia brak wyboru gotowej klasy postaci. Otrzymujemy pełną swobodę przy rozwoju naszej postaci i jej stylu walki.

Buildy postaci są podzielone na - Siła, Zręczność i Inteligencja, ale nie ma ograniczeń dotyczących wyposażenia ani kombinacji rozwoju. Gracze mogą swobodnie rzucać czary, uzywać miecza lub korzystać z łuku.

W grze zaimplementowany główny scenariusz gry. A po jego ukończeniu możemy korzystać z trybu Chaos Dungeon (zawartość końcowa gry dostępna po ukończeniu głównego scenariusza), Boss Raid (zawartość kooperacyjna dla maksymalnie 8 graczy) oraz Gildia (Zebranie do 50 członków, aby uzyskać ekskluzywne korzyści).

Przypominamy, że gra jest dość mroczna i zawiera krwawe sceny. Dlatego przeznaczona jest dla osób dorosłych.

Uwaga:
Gra wymaga zainstalowanej platformy cyfrowej Steam.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook