Instalki.pl » Gry » przeglądarkowe » QuakeJS

QuakeJS

Rozmiar:
0 B
Aktualizacja:
23.01.2021
Producent:
Licencja:
GNU
System:
Windows/Linux/Mac
Kategoria:
przeglądarkowe
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
490 (39 w tym miesiącu)
Opis QuakeJS
 
 
QUAKEJS jest przeglądarkową wersją kultowej już strzelanki (z gatunku FPS) Quake 3 Arena. W tym przypadku do czynienia mamy z portem projektu ioquake3 do JavaScript. Twórcy QUAKEJS twierdzą, że dana pozycja demonstruje możliwości jakie w dzisiajszych czasach oferować mogą tzw. browserówki.

Do dyspozycji mamy PRACTICE MATCH - grę w której przeciwnikami są boty oraz ONLINE MATCH, czyli najprościej ujmując multiplayer.

PRACTICE MATCH oferuje rozgrywkę na modzie CPMA (Challenge Pro Mode Arena) oraz Vanilla Q3. W obydwu sytuacjach do wyboru mamy kilka różnych map w zależności od trybu gry. W przypadku Vanilla Q3 zagrać można w trybie Free For All oraz Capture The Flag, natomiast w Challenge Pro Mode Arena oprócz Free For All i Capture The Flag pojawia się dodatkowo Tournament, Clan Arena oraz Freeze Tag. Jeśli chodzi o poziom trudności to z listy rozwijanej wybrać można od I Can Win aż po Nightmare! (czyli bez niespodzianek).

ONLINE MATCH to miejsce, w którym sprawdzimy swoje umiejętności wchodząc w potyczkę z innymi graczami. Niestety na chwilę obecną lista serwerów nie jest zbyt duża, a liczba osób przebywających online również nie powala na kolana. Podobnie jak w przypadku Practice Match rozgrywka bazuje na modzie Challenge Pro Mode Arena oraz Quake 3 Fortress.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook