Instalki.pl » Gry » mody » The Elder Scrolls V: Skyrim - Smocze Bronie 3.1.6

The Elder Scrolls V: Skyrim - Smocze Bronie

3.1.6
Rozmiar:
6.2 MB
Aktualizacja:
15.12.2021
Producent:
Licencja:
Freeware
System:
Windows
Kategoria:
mody
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
2803 (4 w tym miesiącu)
Opis The Elder Scrolls V: Skyrim - Smocze Bronie 3.1.6
 
 
Smocze Bronie jest modyfikacją, która dodaje możliwość tworzenia nowych, smoczych broni do gry The Elder Scrolls V: Skyrim. Nowe bronie wyglądem przypominają orkowe wyposażenie, dzięki czemu tekstura nowej broni będzie przypominać kości. Warto dodać, że Smocze bronie nie mają nic wspólnego z podstawowym uzbrojeniem dostępnym w grze. Jest to zupełnie nowy zestaw wyposażenia dla naszego bohatera.

Smocze bronie są bardzo dobre i zadają dużo obrażeń. Możemy je ulepszać i modyfikować poprzez umiejętność zaklinania. Zwiększono im współczynnik ochrony i w celu stworzenia smoczej broni wymagane jest posiadanie diamentu bez skazy.

Instalacja modyfikacji:
Po rozpakowaniu katalogu z modyfikacją, kopiujemy plik Dragonbone Weapons.esp do katalogu "Data" (w folderze gry). Pozostałe katalogi Meshes i textures kopiujemy również do katalogu "Data" (jeśli najdzie potrzeba, to należy je podmienić). Następnie należy uruchomić aplikację SkyrimLauncher.exe i wybrać z menu "Data Files", w którym należy zaznaczyć opcję "Wczytywanie plików".
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook