Instalki.pl » Gry » mody » Kroniki Myrtany: Archolos 1.2.6

Kroniki Myrtany: Archolos

1.2.6
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
5 GB
Aktualizacja:
18.09.2022
Licencja:
Freeware
System:
Windows
Kategoria:
mody
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
12612 (183 w tym miesiącu)
Opis Kroniki Myrtany: Archolos 1.2.6
 
 
Kroniki Myrtany: Archolos to bezpłatny mod do gry Gothic II: Złota Edycja (z dodatkiem Noc Kruka). Modyfikacja wymaga posiadanie oryginalnej wersji Gothic II.

Modyfikacja oferuje graczom zupełnie nowy, otwarty świat, złożoną historię oraz ulepszone systemy umiejętności i mechaniki rozgrywki.

Wcielamy się w Marvina, młodego mężczyznę, którego czająca się na horyzoncie wojna wypędziła z domu. Rzeczywistość Archolos — rzekomej ostoi bezpieczeństwa — okazuje się daleka od jego oczekiwań. Bogaci kupcy pragnący tylko złota, słudzy króla Rhobara II, wprowadzającego w życie coraz to nowe i bardziej restrykcyjne prawo, oraz fale zdesperowanych uchodźców poszukujących lepszego życia. Marvin będzie musiał znaleźć sposób na przetrwanie w tym świecie pełnym zdrady, oportunizmu i sprzecznych interesów.

Modyfikacja udostępnia nową mapę z ogromną wyspę na wschód od Myrtany oraz tytułowe miasto Archolos. Będziemy odkrywać nigdy wcześniej nie widziany region królestwa pełen winnic, farm i wiosek, wspomniany w pierwszej grze z serii Gothic.

Kroniki Myrtany: Archolos zawiera Profesjonalny dubbing, pełna zgodność z lore serii Gothic, Ponad 60 godzin rozgrywki, Złożona fabuła ze zwrotami akcji i sekretami do odkrycia oraz Ponad 170 zadań z wieloma sposobami ich ukończenia.

Poza tym dostaniemy Wielowymiarowe postacie z wiarygodnymi historiami i osobistymi celami, Około 200 losowych zdarzeń, w które może wplątać się główny bohater oraz Nowy system wytwarzania przedmiotów: alchemia, gotowanie i pisanie magicznych zwojów.

Uwaga:
Aby uzyskać najnowszą wersję należy pobrać najnowszą aktualizację znajdującą się na liście rozwijanej.

Na liście rozwijanej znajduje się również modyfikacja dostepna na platformie cyfrowej Steam oraz GOG
Więcej informacji o modyfikacji znajdziecie na jej oficjalnej stronie.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook