Instalki.pl » Gry » mody » EZ Optimizer for Cyberpunk 2077 2.0

EZ Optimizer for Cyberpunk 2077

2.0
Rozmiar:
18 KB
Aktualizacja:
26.03.2021
Producent:
Licencja:
Freeware
System:
Windows
Kategoria:
mody
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
31 (31 w tym miesiącu)
Opis EZ Optimizer for Cyberpunk 2077 2.0
 
 
EZ Optimizer for Cyberpunk 2077 to niewielkie narzędzie kierowane do posiadaczy tytułowej gry Cyberpunk 2077. Jak twierdzi jego twórca, niejaki Oleg Kasumov (znany pod pseudonimem CodeZ1LLa), pozwala ono zwiększyć ilość klatek wyświetlanych w ciągu sekundy nawet o 30 FPS-ów. Założenie to i fakt skuteczności narzędzia potwierdza społeczność graczy z całego świata.

Działanie EZ Optimizera polega na wprowadzeniu odpowiednich modyfikacji w plikach konfiguracyjnych gry, które normalnie nie są dostępne na zwykłego gracza. Nie są one dostępne w ustawieniach Cyberpunka 2077, ale ich odpowiednia manipulacja umożliwia dostosowanie wydajności gry do potrzeb użytkownika i posiadanego modelu GPU. Warto zaznaczyć, że odczuwalne efekty skorzystania z narzędzia zaobserwować można w przypadku starszych modeli układów graficznych.

Obsługa EZ Optimizera for Cyberpunk 2077 nie należy do skomplikowanych. Zawartość pobranego archiwum z narzędziem należy wypakować do lokalizacji, w której zainstalowano grę. Po uruchomieniu oferowane są 4 tryby działania: Max Boost, Balanced, Default oraz Disable Async.

Co warto wiedzieć o EZ Optimizer:
- niewielkie narzędzie dla gry Cyberpunk 2077
- umożliwia wzrost wydajności nawet o 30 FPS
- bazuje na modyfikacji ukrytych konfiguracji gry
- bardzo proste i darmowe rozwiązanie dla posiadaczy starszych GPU

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook