Instalki.pl » Gry » logiczne » Super Kulki 6.0

Super Kulki

6.0
Rozmiar:
13 MB
Aktualizacja:
25.01.2022
Producent:
Licencja:
Shareware
System:
Windows
Kategoria:
logiczne
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
15500 (206 w tym miesiącu)
Opis Super Kulki 6.0
 
 
Zasady tej wciągającej gry są bardzo proste, należy zaznaczyć kulkę widoczną na ekranie i kliknąć na wolnym polu planszy. Kulka powędruje w kliknięte miejsce. Po każdym naszym ruchu przybywają dodatkowe trzy kulki widoczne w polu >Następne<.

Kulki należy tak ustawiać, aby ułożyć ich co najmniej pięć w pionie, poziomie lub po skosie. Jeżeli to nam się uda ułożone tak kulki znikną za co dostaniemy odpowiednią ilość punktów.

Jeżeli ułożymy więcej niż pięć kulek dostaniemy dodatkowo możliwość użycia jednego z Bonusów (jeden z klawiszy pod polem >BONUSY< podświetli się na biało), a możemy go aktywować klikając na niego myszą.Aby osiągnąć naprawdę dobre wyniki trzeba nauczyć się robić Bonusy. Bez używania Bonusów dobry wynik jaki możemy osiągnąć to 500-1000 punktów, zaś dzięki Bonusom wyniki są kilkakrotnie wyższe (zobacz listę najlepszych). Najlepiej jest zacząć grę tworząc od samego początku jak największego bonusa.

Oczywiście nie jest to takie proste, ale na pewno za którymś razem przy odrobinie wprawy i szczęścia nam się to uda. Utworzony na początku Bonus np. widoczny poniżej "USUŃ" skasuje nam wszystkie granatowe kulki, dzięki czemu wyczyści nam się plansza ze wszystkich granatowych kulek i możemy przystąpić do tworzenia kolejnego Bonusa.

Minimalne Wymagania:
Procesor: brak danych
Pamięć RAM: brak danych
Karta graficzna: brak danych
Wolne miejsce na dysku: brak danych
Karta dźwiękowa: brak danych

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook