Instalki.pl » Gry » logiczne » Microsoft Sudoku 2.6.7221.0

Microsoft Sudoku

2.6.7221.0
Rozmiar:
79 MB
Aktualizacja:
29.09.2021
Producent:
Licencja:
Freeware
System:
Windows
Kategoria:
logiczne
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
16 (16 w tym miesiącu)
Opis Microsoft Sudoku 2.6.7221.0
 
 
Microsoft Sudoku to popularna łamigłówka, której zasady są proste, cyfry należy wpisywać tak by zapełniły cały kwadrat o wymiarach 9x9 (9 kwadratów o wymiarach 3x3) ale trzeba pamiętać, że cyfry nie mogą się powtarzać w żadnym wierszu i kolumnie, a również w małym kwadracie 3x3.

Oczywiście gra oferuje dostęp do wielu różnych trybów rozgrywki, które urozmaicają zabawę i zmieniają jej mechanikę. Gra oferuje codziennie nowe wyzwania i osiągnięcia.

Microsoft Sudoku zawiera aż sześć różnych poziomów trudności. Możemy grać we własnym tempie dzięki świeżo wygenerowanym łamigłówkom, które zapewniają nieskończoną ilość wyjątkowych gier Sudoku.

Obsługa aplikacji, pomimo interfejsu w języku angielskim, nie przysparza problemów. Wskazujemy miejsce i cyfrę, którą chcemy wstawić. W zależności od ustawień podświetlany jest cały wiersz i kolumna, widzimy od razu czy nasz ruch jest poprawny, a nawet możemy zablokować możliwość wstawienia zduplikowanej cyfry w danym rzędzie. Wszystko to sprawia, że nawet osoby stawiające pierwsze kroki w świecie sudoku mogą dobrze się bawić i uczyć bez zniechęcenia.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook