Instalki.pl » Gry » logiczne » Abstractica 2

Abstractica 2

Rozmiar:
3.4 MB
Aktualizacja:
05.06.2009
Producent:
Licencja:
Freeware
System:
Windows 95/98/Me/2000/XP
Kategoria:
logiczne
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
4134 (8 w tym miesiącu)
Opis Abstractica 2
 
 
Abstractica 2 jest tytułem, który udowadnia, że pomysł na grę jest ważniejszy od oprawy graficznej. Jakby nie patrząc ta jest bardzo uboga w tej grze. Nie o to tu jednak chodzi, Abstractica 2 to znakomita łamigłówka oferującą wiele ciekawych, a czasem nawet frustrujących zadań. Druga część tej serii to jeszcze więcej zabawy, ponieważ gracz do rozwiązania otrzymuje aż 250 zagadek!

Forma gry nie zmieniła się w ogóle, jeżeli porównać ją z pierwszą wersją. Gracz będzie musiał bardzo wytężyć swoje szare komórki by przebrnąć przez kilkadziesiąt łamigłówek, których trudność nie jest stopniowana. Oznacza to, że już na samym początku można utknąć na dłuższy czas a następnie rozwiązać kilkanaście zagadek pod rząd bez problemu. W grze najbardziej przyda się spostrzegawczość i logiczne myślenie. Niektóre zadania wymagają abstrakcyjnego myślenia (patrz tytuł), bądź ich rozwiązanie jest banalne i właśnie te należą do najtrudniejszych niejednokrotnie. Odpowiedzi do zagadki wpisujemy w pasku do tego przeznaczonym i klikamy "Guess". Jeżeli gracz poda poprawną odpowiedź może przejść dalej, w przeciwnym wypadku musi bardziej wytężyć umysł. Wprowadzono ułatwienia takie jak możliwość ominięcia danej łamigłówki czy skorzystania z podpowiedzi (wszystko oczywiście z umiarem).

Abstractica2 wprowadza kilka udogodnień, jak np. możliwość wykorzystania zapisanej gry. Oprawa graficzna także lekko odświeżona, nie wygląda już tak surowo. Dodano motyw dźwiękowy, całkiem przyjemny i umilający grę. Gra wymaga przynajmniej podstawowej znajomości języka angielskiego.


Wymagania minimalne:

Procesor: Brak danych
Pamięć RAM: Brak danych
Karta graficzna: Brak danych
Wolne miejsce na dysku: Brak danych
Karta dźwiękowa: Brak danych
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook