Instalki.pl » Gry » bijatyki » MultiVersus

MultiVersus

POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
5.5 GB
Aktualizacja:
28.07.2022
Producent:
Licencja:
Freeware
System:
Windows
Kategoria:
bijatyki
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
1606 (8 w tym miesiącu)
Opis MultiVersus
 
 

MultiVersus to bezpłatna bijatyka oparta na mikrotransakcji, której wydawcą jest Warner Bros. Interactive Entertainment.

Jest to bijatyka przywodząca na myśl serię Super Smash Bros czy Brawhalla. Zadaniem graczy jest atakowanie przeciwników w taki sposób, by ci wylecieli poza teren konkretnej mapy.

Najwięcej uwagi przyciąga wybór bohaterów – są to bowiem postacie w pewien sposób kojarzone z Warner Bros. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, by w jaskini Mrocznego Rycerza powalczył Kudłaty czy Królik Bugs. To z pewnością swego rodzaju powiew świeżości. Na ten moment do wyboru jest kilka trybów – 2 vs 2, 1 vs 1, 4 graczy na arenie czy co-op vs sztuczna inteligencja.

Ponadto, w grze możemy jeszcze wybrać wielu innych bohaterów - Toma i Jerry'ego, Człowieka Finna, Wonder Woman, Supermana. A każdy z wojowników może pochwalić się unikalnymi zdolnościami. Postacie będą miału własny, konfigurowalny zestaw bonusów, który zmieni sposób gry.

MultiVersus jest i będzie regularnie aktualizowany o nowe postacie, etapy, tryby, wydarzenia w grze, skórki i inne dodatki, które przyciągną graczy na dłuższy czas.

Uwaga:
Gra wymaga zainstalowanej platformy cyfrowej Steam.


rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook