Instalki.pl » Gry » akcji » Teeworlds 0.7.5

Teeworlds

0.7.5
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
9.6 MB
Aktualizacja:
16.01.2022
Producent:
Licencja:
Freeware
System:
Windows/Linux/Mac
Kategoria:
akcji
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
25735 (150 w tym miesiącu)
Opis Teeworlds 0.7.5
 
 

Teeworlds to strzelanka 2D przypominająca Wormsów, tyle że w czasie rzeczywistym oraz w trybie multiplayer. W grze kierujemy czymś co przypomina kulki z nogami i narzędziami mordu przy w rękach(chociaż tego nie jestem pewny, gdyż tak naprawdę nie widać żadnych rąk, broń wygląda jak przyczepiona d korpusu, dziwne...).

Do dyspozycji mamy dwa tryby gry, jeden polega na sianiu radosnej przemocy i niszczeniu każdego przeciwnika, który stanie na naszej drodze, natomiast drugi sprowadza się do zbierania flag, co jednak nie zmienia faktu, iż meritum jest eksterminacja innych graczy przy pomocy kilku bardzo adekwatnych do tego zadania przedmiotów.

Grafika jest utrzymana w kreskówkowych klimatach, co także jest niejako hołdem oddanym sławetnym Wormsom. Podobnie jest z dźwiękiem który sprowadza się do odgłosów wystrzałów oraz śmiesznych popiskiwań naszego, lub wrogich "kulków".

Gra jest idealna na chwilę odprężenia. Nic tak w końcu nie rozluźnia człowieka jak rozwałkowanie paru śmiesznych, kulistych wrogów.

Wymagania:
* 500MHz lub odpowiednik
* 64 MB RAM
* Karta dźwiękowa zgodna z DirectX
* Karta graficzna minimum 32 MB

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook