Instalki.pl » Gry » akcji » Postal 2: Share The Pain

Postal 2: Share The Pain

Rozmiar:
598 MB
Aktualizacja:
04.06.2009
Licencja:
Freeware
System:
Windows
Kategoria:
akcji
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
157775 (303 w tym miesiącu)
Opis Postal 2: Share The Pain
 
 
Postal to seria, która z powodzeniem może robić za wodę na młyn dla zwolenników stwierdzenia, iż gry propagują jedynie bezsensowną przemoc, a dzieci powinny zajmować się jakimiś dużo bardziej wyszukanymi i rozwijającymi rozrywkami (hmmm może zbieranie znaczków?). Tak...

W przypadku Postala jestem skłonny zgodzić się z bojownikami o stan psychiczny naszych latorośli. Ta gra z pewnością NIE JEST PRZEZNACZONA DLA DZIECI. Ta gra ocieka przemocą w czystej postaci, przemocą bezsensowną i do bólu naturalistycznie przedstawioną.

Już wersja singleplayer szokowała możliwością, chociażby obsikania wroga, czy nabicia kotka na lufę broni (aby pełnił rolę tłumika) Obrzydliwe prawda? Obrzydliwe i złe! A jednak program potrafi wzbudzać piekielną dawkę satysfakcji.

Nie inaczej jest z wersją multiplayer, którą to producent oddaje nam w całości za darmo. Mimo, iż grafika jest już trochę przestarzała, a sterowanie bywa toporne, gra potrafi dać wiele radości, dzięki swojemu oryginalnemu podejściu do zdawałoby się tak wyświechtanego tematu sieciowych FPSów. Gra po brzegi wypełniona jest absurdalnym, groteskowym, czarnym humorem i to stanowi o jej sile. Niczym nie skrępowana, krwawa rozwałka pozwala wspaniale się odstresować i odpocząć od codziennych problemów.

Wersja multiplayer oddaje w nasze ręce 14 chorych map, 11 postrzelonych broni, 4 tryby zabawy oraz 20 grywalnych postaci. Nie pozostaje nic innego jak ściągnąć program na dysk i oddać się małej apokalipsie! Udanych łowów...


Wymagania minimalne:

Procesor: Pentium III 1.2 GHz
Pamięć RAM: 384 MB
Karta graficzna: 64 MB akcelerator 3D (GeForce 3 lub lepszy)
Wolne miejsce na dysku: Brak danych
Karta dźwiękowa: Brak danych
rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
13 Listopad 2017 15:37
swietna gierka uczy życia.
POKAŻ ()

Facebook