Instalki.pl » Gry » akcji » Mario Kart Tour 2.8.1

Mario Kart Tour

2.8.1
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
1.2 MB
Aktualizacja:
26.03.2021
Producent:
Licencja:
Freeware
System:
Windows/Mac
Kategoria:
akcji
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
38 (22 w tym miesiącu)
Opis Mario Kart Tour 2.8.1
 
 
Mario Kart Tour na PC to jedna z najpopularniejszych gier wyścigowych z Mario w roli głównej. Gra zdobyła olbrzymią popularność na konsolach Nintendo i tym razem trafiła na rynek mobilny.

Gra jest dostępna free to play, lecz z mikropłatnościami. Twórcy co dwa tygodnie będą zmieniać trasy i ich zawartość, dzieki czemu w grze nie ma miejsca na nudę. W trakcie zabawy będziemy otrzymywać specjalne punkty Grand Stars, za które odblokujemy nowych kierowców (znane postacie z uniwersum Mario), gokarty i szybowce.

W Mario Kart Tour walcz o pierwsze miejsce, korzystając z dostępnego arsenału (jak skórki od bananów, czerwone grzybki czy złote gwiazdy). W grze możemy odblokować nowych kierowców, nowe pojazdy - a każdy z nich różni się stylem rozgrywki i umiejętnościami.

A jeśli znudzą nas standardowe wyścigi - możemy stawić czoło bonusowym wyzwaniom, wymagających zupełnie innego podejścia oraz strategii.

Uwaga:

Instalator wraz z grą instaluje również emulator systemu Android - BlueStacks, który jest niezbędny do uruchomienia jej na komputerze.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook