Instalki.pl » Gry » akcji » Grand Theft Auto: Vice City - Ultimate Vice City

Grand Theft Auto: Vice City - Ultimate Vice City

Rozmiar:
156.38 MB
Aktualizacja:
09.12.2010
Producent:
Licencja:
Freeware
System:
Windows
Kategoria:
akcji
Ocena:
2.9
Oceń:
Pobrano:
888335 (262 w tym miesiącu)
Opis Grand Theft Auto: Vice City - Ultimate Vice City
 
 
Grand Theft Auto: Vice City, to kolejna część GTA, która uzupełniała braki poprzedniczki i oferuje jeszcze więcej możliwości.

Wprowadzono nowe elementy:
motocykle, wyskok z jadącego auta/motoru, zarabianie pieniędzy jeżdżąc autobusem od przystanku do przystanku, możliwość latania helikopterami, możliwość kupowania firm, kupowania posiadłości z garażami, w których można zaparkować auto i automatycznie zostaje ono tam zapisane, rabowanie sklepów (od aptek po sklepy z biżuterią).

Stare elementy zostały udoskonalone: wprowadzono conajmniej kilkadziesiąt(!) nowych aut w porównaniu z GTA III, nowością są motocykle: enduro,choppery i ścigacze, polepszono technikę pływania łodzią, wojsko i policja od tej chwili miały swoje siedziby a Tommy, którym się poruszamy stał się bardziej wytrzymały jeśli chodzi o bieganie.

Fabuła gry jest ciekawa tak jak w GTA III. W poprzedniej części gry głównym wątkiem fabuły były skomplikowane porachunki gangów. Tym razem fabuła opowiada o przyjaźni Tommy'ego i Lance'a wplecionej w gangsterskie porachunki i jest naprawdę świetna. Pokazuje, że przyjaźń dla mafiosów też jest bardzo cenna ale łatwo można się nadziać na fałszywego przyjaciela.


Wymagania minimalne:

Procesor: Pentium III 1,2GHz
Pamięć RAM: 256MB
Karta graficzna: 32MB
Wolne miejsce na dysku: Brak danych
Karta dźwiękowa: Brak danych

Uwaga!
Ultimate Vice City jest modem, który dodaje dodatkowe elementy w grze. Dodatek będzie działał jeżeli na komputerze zainstalowano pełną wersję Grand Theft Auto: Vice City.
rozwiń opis
Opinie użytkowników (2)
Gość
11 Maj 2020 14:58
nie działa
Gość
11 Listopad 2018 02:27
nie działs
POKAŻ ()

Facebook