Instalki.pl » Gry » akcji » Dragon Ball Legends 3.0.0

Dragon Ball Legends

3.0.0
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
1.2 MB
Aktualizacja:
31.03.2021
Licencja:
Freeware
System:
Windows/Mac
Kategoria:
akcji
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
46 (24 w tym miesiącu)
Opis Dragon Ball Legends 3.0.0
 
 
Dragon Ball Legends na PC to mobilna gra karciana z elementami bijatyki. Oferuje przepiękną grafikę oraz bogate uniwersum Dragon Balla. Wersja na PC działa przy użyciu specjalnego emulatora.

Gra z całą pewnością przypadnie do gustu nie tylko fanom mangi i anime na podstwaie Dragon Ball ale również pozostałym graczom, którzy lubią produkcje z elementami bijatyki oraz karcianki.

Gra Dragon Ball Legends jest niezwykle widowiskowa, w której rozbudowano wątek fabularny. W kampanii dla jednego gracza wcielamy się nowego bohatera Akirę Toriyamę. Rozgrywka opiera się na rywalizacji z graczami z całego świata. Kontrolujemy do trzech maksymalnie bohaterów i przełączamy ich w trakcie każdej rozgrywki.

Dużą zaletą gry jest jej sterowanie oraz wygodne zarządzanie naszymi bohaterami podczas starcia. Wszystkie ruchy wykonujemy jednym palcem. W trakcie starcia dbamy o energię KI, która sie generuje i jest niezbędna do wykonywania różnych umiejętności.

Uwaga:

Instalator wraz z grą instaluje również emulator systemu Android - BlueStacks, który jest niezbędny do uruchomienia jej na komputerze.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook