Instalki.pl » Gry » MMORPG » Tower of Fantasy 2.0

Tower of Fantasy

2.0
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
126 MB
Aktualizacja:
21.10.2022
Producent:
Licencja:
Freeware
System:
Windows
Kategoria:
MMORPG
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
738 (7 w tym miesiącu)
Opis Tower of Fantasy 2.0
 
 

Tower of Fantasy to gra MMORPG, w której wydarzenia rozgrywają sie na przepięknej planecie Aida. To produkcja z otwartym światem i elementami anime - będąca jednocześnie konkurencją dla Genshin Impact.

Podczas rozgrywki wcielamy się w bohaterów, a mechanika zabawy prezentuje się bardzo okazale. Nasze poczynania obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby (TPP) i do wyboru otrzymujemy dowolną zaprojektowaną przez nas postać - dokonujemy wyboru płci, wygladu oraz wybieramy odpowiedni styl walki oraz umiejętności.

Mapę gry eksplorujemy pieszo lub za pomocą pojazdów. Wykonujemy zadania oraz walczymy z napotkanymi wrogami. W grze możemy grać solo lub z innymi. To gracz decyduje czy zamierza świat eksplorować w pojedynkę czy z innymi graczami.

Będziemy korzystać z rozmaitych broni poszczególnych postaci – które zapewniają różne style rozgrywki a także poznamy wciągające historie bohaterów.

Możemy brać udział w epickich bitwach z przeciwnikami o przeróżnych kształtach i rozmiarach. Wybierać odpowiedni ekwipunek oraz styl walki, żeby wypracować własny sposób na pokonanie przeciwników.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook