Instalki.pl » Gry » MMORPG » Mist Legacy

Mist Legacy

POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
6 GB
Aktualizacja:
08.10.2021
Producent:
Licencja:
Freeware
System:
Windows
Kategoria:
MMORPG
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
2233 (3 w tym miesiącu)
Opis Mist Legacy
 
 
Mist Legacy to innowacyjna gra z gatunku MMORPG, która została stworzona przez niewielki zespół składający się z samych pasjonatów.

W odróżnieniu od innych gier MMORPG, w Mist Legacy sterujemy naszą postacia w widoku z góry, walki są turowe a postęp naszej postaci oparty jest na umiejętnosciach.

Gra wykorzystuje unikalny widok z góry, który jest łatwy do grania i zapewnia płynną rozgrywkę. Twoja postać będzie ewoluować w zależności od umiejętności, które używamy. Nie ma stałych planów wytwarzania obiektów, budynków i pojazdów. Gra wykorzystuje system zwany dystrybucją umiejętności, który pobiera właściwości materiału i przekształca je w przedmioty z umiejętnościami.

Będziemy potrzebować budynków do wytwarzania, przechowywania materiałów i przyjmowania gości. Podobnie jak w pozostałej części gry, wyzwanie oparte na umiejętnościach dyktuje siłę budynków.

Jako Mistwalker możemy zabrać ze sobą dwóch towarzyszy z prawdziwego świata, których zwerbujemy podczas swoich przygód. Jeśli potrzebujemy więcej pomocy w walce, możesz mieć do czterech innych Mistwalkerów, którzy dołączą do ciebie w walce o współpracę w trybie wieloosobowym.

Uwaga:
Gra wymaga zainstalowanej platformy cyfrowej Steam.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook