Instalki.pl » Gry » MMORPG » Eternium

Eternium

POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
801 MB
Aktualizacja:
12.10.2021
Producent:
Licencja:
Freeware
System:
Windows
Kategoria:
MMORPG
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
926 (18 w tym miesiącu)
Opis Eternium
 
 
Eternium to gra z gatunku hack'n'slash / RPG, mechaniką przypominająca popularną serię Diablo lub Sacred.

Gra oferuje satysfakcjonującą i dynamiczną walkę ze spektakularnymi efektami i dźwiękami oraz wyjątkową atmosferę i klimatyczną muzykę. Wybieramy jedną z klas postaci (mag, wojownik czy zabójcę) i przemierzamy obszary walcząc z napotkanymi hordami przeciwników. Gra z pewnością przypadnie do gustu fanom gier diablo-podobnych.

W trakcie gry będziemy walczyć ze szkieletami, zombie, automatonami, kosmitami, demonami, smokami i innymi stworzeniami w trzech ręcznie zaprojektowanych światach – lub w niekończących się generowanych poziomach.

Odwiedzmy jaskinie, lochy, a także będziemy przemierzać lasy, wioski i cmentarze. Kolejnym istotnym elementem gry jest otwieranie napotkanych skrzyń ze skarbami - w których znajdziemy złoto, klejnoty oraz uzbrojenie!

Będziemy zdobywać coraz lepsze wyposażenie: od pospolitego po rzadkie, bohaterskie i legendarne. Odnajduj klejnoty i umieszczaj je w gniazdach zbroi. Tworzyć pierścienie i amulety z gniazdami na klejnoty i stapiaj je po trzy, aby uzyskać przedmioty wyższej jakości. Każda klasa postaci ma do dyspozycji około 20 zdolności (umiejętności lub zaklęć), a każdy z trzech towarzyszy ma ich jeszcze cztery.

Uwaga:
Gra wymaga zainstalowanej platformy cyfrowej Steam.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook