Instalki.pl » Gry » MMORPG » Dungeon Fighter Online 04.12.2018

Dungeon Fighter Online

04.12.2018
Rozmiar:
1.9 MB
Aktualizacja:
20.12.2018
Producent:
Licencja:
Freeware
System:
Windows
Kategoria:
MMORPG
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
947 (10 w tym miesiącu)
Opis Dungeon Fighter Online 04.12.2018
 
 
Dungeon Fighter Online to darmowa gra z gatunku MMORPG, która cechuje się dużą nieustającą akcją oraz dużą dynamiką rozgrywki.

Każdy z graczy przystępujących do rozgrywki, wybiera jedną z sześciu dostępnych postaci, różniących się od siebie klasą, którą reprezentują. Twórcy nie umożliwili nam tutaj żadnych opcji pozwalających modyfikować wygląd wybranego bohatera, dlatego musimy zadowolić się gotowymi projektami, przypisanymi dla każdej ze specjalizacji. Wśród postaci znajdują się: Fighter, Gunner, Mag, Priest, Thief, Slayer. Każda z nich cechuje się odmiennością w kwestii walki a także umożliwia awans na kolejne poziomy doświadczenia, otwierając tym samym ścieżki pozwalające przeistoczyć się w jedną z możliwych subklas. Oczywiście każdy rodzaj postaci, ma swoją własną taktykę oraz technikę walki. Podczas zabawy, wykonujemy zlecone zadania, znajdujemy lub kupujemy nowe przedmioty a także współpracujemy bądź też walczymy z innymi graczami. Użyta w grze kolorowa grafika, wykonana została na styl japońskich kreskówek.

Uwaga!

Do pobrania dostępny jest menadżer pobierania za pomocą którego ściągany jest plik instalacyjny gry

Uwaga!

Chcąc pobrać grę , należy założyć darmowe konto na oficjalnej stronie producenta, do której zostaniemy przekierowani po kliknięciu przycisku Pobierz.

Wymagania minimalne:

Procesor: 1.5 GHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta graficzna: 64 MB
Wolne miejsce na dysku: Brak danych
Karta dźwiękowa: Brak danych

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook