Instalki.pl » Gry » MMORPG » Dragon Ball Online

Dragon Ball Online

POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
2.34 GB
Aktualizacja:
16.11.2011
Producent:
Licencja:
Freeware
System:
Windows XP/Vista/7
Kategoria:
MMORPG
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
17723 (111 w tym miesiącu)
Opis Dragon Ball Online
 
 
Dragon Ball Online to darmowa gra z gatunku MMORPG, która zabierze nas do świata znanego z mangowej serii, stworzonej przez Akirę Toriyamę.

Fabuła przenosi nas do czasów, kiedy to Ziemia znalazła się w wielkim niebezpieczeństwie i tylko grupa obrońców, którzy nie raz dokonywali już niemożliwego, będzie mogła stawić czoła zagrożeniu. Gracze decydujący się na rozgrywkę, będą mieli możliwość stworzenia własnej postaci, reprezentującą jedną z ras pojawiających się w oryginalnej serii. Z czasem zdobywając punkty doświadczenia, możliwym będzie rozwój naszego bohatera a także zdobywanie co raz bardziej zaawansowanych umiejętności. Podczas zabawy, przemierzając krainę znaną dotychczas z rysunkowych opowieści, napotkamy dobrze znanych bohaterów wchodząc z nimi w interakcję a niekiedy nawet walcząc. Grafika prezentuje się bardzo dobrze, a modele postaci odzwierciedlają to co znamy z oryginału. Powyższa gra, posiada olbrzymie pokłady grywalności oraz specyficznego klimatu, który z pewnością doceni każdy fan serii.

Uwaga!

W związku z faktem, że gra dostępna jest jak na razie wyłącznie na rynku azjatyckim, wszystkie teksty podczas rozgrywki, przedstawione zostały za pomocą „krzaczków”, istnieje jednak specjalny, „zangielszczający” patch, który możemy pobrać, wybierając go w rozwijanym oknie.

Wymagania minimalne:

Procesor: 2 GHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta graficzna: Brak danych
Wolne miejsce na dysku: Brak danych
Karta dźwiękowa: Brak danych
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook