Instalki.pl » Gry » MMORPG » Diablo Immortal

Diablo Immortal

Rozmiar:
5 MB
Aktualizacja:
30.01.2023
Licencja:
Freeware
System:
Windows
Kategoria:
MMORPG
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
1336 (93 w tym miesiącu)
Opis Diablo Immortal
 
 

Diablo Immortal to darmowa odsłona niezwykle popularnej serii gier, które na długie lata zdefiniowały swój gatunek i zyskały ogromne zainteresowanie graczy.

W Diablo Immortal ponownie przeniesiemy się do świata Sanktuarium, wcielając się w Barbarzyńcę, Krzyżowca, Łowcę Demonów, Mnicha, Nekromantę lub Czarownika. W grze poznamy zupełnie nową historię, łączącą wydarzenia z Diablo II i Diablo III.

Ponownie zwiedzimy ponury świat Sanktuarium, który otworzy się przed graczami jak nigdy dotąd. Diablo Immortal jest bowiem grą z gatunku MMORPG, w której aniołowie i demony toczą niekończącą się wojnę o panowanie nad światem zamieszkiwanym przez śmiertelników.

Podczas poszukiwań epickich przygód bohaterom Sanktuarium przyjdzie zjednoczyć siły z niezliczonymi sprzymierzonymi graczami, by zebrać rozproszone odłamki splugawionego Kamienia Świata i zapobiec powrotowi Władcy Grozy.

Weterani serii Diablo wyruszą u boku nowych graczy, by poznać najgłębiej skrywane sekrety rozległego, otwartego świata, stawić czoła nieprzeliczonym armiom demonów, zdobyć epickie łupy i posiąść niewyobrażalną moc.

Sanktuarium zaoferuje graczom niezliczone możliwości spotykania innych poszukiwaczy przygód i towarzyskich interakcji, podobnie jak bogactwo atrakcji będących fundamentem rozgrywki z gatunku MMORPG. Od aren bitewnych, poprzez eksplorację podziemi i wieloosobowe rajdy, aż po ulepszanie elementów ekwipunku i innych przydatnych elementów.

Gra wymaga aplikacji Blizzard Battle.net oraz założonego konta użytkownika. Warto wspomnieć o dostępnej wersji mobilnej na systemy Android.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook