Instalki.pl » Gry » MMORPG » Broken Ranks 5.24.2

Broken Ranks

5.24.2
Rozmiar:
25 MB
Aktualizacja:
11.01.2023
Producent:
Licencja:
free-to-play
System:
Windows
Kategoria:
MMORPG
Ocena:
3.9
Oceń:
Pobrano:
2903 (135 w tym miesiącu)
Opis Broken Ranks 5.24.2
 
 
Broken Ranks to gra sieciowa z gatunku MMO, oparta na darmowym modelu free-to-play. Produkcja prezentuje się niezwykle interesująco. Przypadnie do gustu wszystkim fanom klasycznych gier izometrycznych, gdzie przyjdzie nam zwiedzać i eksplorować świat w pojedynkę lub ze znajomymi po sieci.

To gra MMO ale posiada też sporo elementów, przygotowanych z myślą o pojedynczym graczu. Otrzymaliśmy interesującą fabułe, w której poznamy losy naszego bohatera. Podczas eksploracji świata będziemy poznawać inne postacie (NPCy) a także graczy.

Oprócz przepięknej oprawy graficznej i w pełni spolszczonej gry - otrzymamy również ciekawy system walki oparty na turach.

Według producenta świat Broken Ranks to miejsce, które nie wybacza słabości. Tam, gdzie człowiek wyrwał dla siebie odrobinę przestrzeni, rządzą bezlitosne prawa historii i polityki, a za granicami miast i osad czają się potworne istoty, wiecznie głodne ludzkiej krwi. Pomiędzy tym znajdują się zwykli ludzie, którzy starają się wieść normalne życie i po prostu przeżyć kolejny dzień.

Ponadto warto wspomnieć o rozbudowanej eksploracji, o tętniącym życiem miast, zatopionych w chmurach szczyty gór i pełne tajemnic zapomniane ruiny - zamieszkałe przez potężne istoty, które rzucają swój cień na świat ludzi.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (3)
Gość
12 Czerwiec 2022 15:39
Admini sie nie nadaja do prowadzenia tej gry :)
Gość
02 Czerwiec 2022 19:04
Jest git
Gość
01 Maj 2022 15:13
Gra przepełniona "pro" graczami co chodzą i ubijają poczatkujących. Zero szans, zero frajdy a po jakimś czasie niema się i kasy i expa bo aby odzyskać to co raz się utraciło wymaga zbyt wiele czasu, a inni gracze zabiją szybciej niż się jest w stanie iść do przodu. Gra dla sadystów (co już mają hi-lev i się znęcają) lub dla masochistów->bycie workiem do bicia dla "zerek" w realu.
POKAŻ ()

Facebook