Instalki.pl » Android » Komunikacja » AVG Protection 6.27.3

AVG Protection

6.27.3
Komunikacja
Rozmiar:
31.25 MB
Aktualizacja:
29.04.2020
Producent:
Cena:
42,50 zł
Kategoria:
Komunikacja
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
848 (5 w tym miesiącu)
Pobrano (Sklep Play):
10 milionów
Opis AVG Protection 6.27.3
 
 
Płatna wersja antywirusa od AVG oferująca dostęp do wszystkich funkcji, w które wyposażona została aplikacja. Do jej standardowych możliwości należy skanowanie urządzenia w czasie rzeczywistym w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania oraz aplikacji szpiegujących. Darmowy AntyWirus od AVG posiada również rozbudowane opcje Anti-Theft związane z zabezpieczaniem urządzenia przed kradzieżą. Użytkownik może zdalnie namierzyć swój smartfon/tablet za pomocą map Google i w razie potrzeby bezpowrotnie usunąć prywatne dane/zablokować urządzenie.

Ciekawą funkcją jest monitor zasobów, dzięki któremu usuniemy aplikacje pożerające zbyt dużo pamięci naszego urządzenia. Za pomocą tego modułu możemy także wyłączyć niepoprawnie działające procesy, optymalizując tym samym działanie systemu. Aplikacja informuje nas o aktualnym wykorzystaniu przestrzeni urządzenia, stanie baterii, sposobie połączenia z internetem i zużyciu pakietu danych. Przydatnym modułem jest również filtr połączeń, który pozwala określić listę zablokowanych kontaktów.

Wersja premium umożliwia ponadto zrobienie dyskretnego zdjęcia każdej osoby, która 3-krotnie wprowadzi błędny kod PIN i wysłanie go na wskazanego e-maila. Natomiast po zmianie karty SIM urządzenie może być zablokowane. Pakiet premium oferuje również blokadę aplikacji i wykonywanie kopii zapasowych aplikacji.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook