Instalki.pl » Android » Komunikacja » Przeglądarka Chrome

Przeglądarka Chrome

Komunikacja
Rozmiar:
19 MB
Aktualizacja:
28.09.2022
Producent:
Cena:
Bezpłatne
Kategoria:
Komunikacja
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
16800 (282 w tym miesiącu)
Pobrano (Sklep Play):
2 miliardy
Opis Przeglądarka Chrome
 
 
Google Chrome to szybka, prosta i bezpieczna w obsłudze przeglądarka internetowa. Została zaprojektowana specjalnie na Androida, dzięki czemu ma wbudowane takie funkcje jak spersonalizowane artykuły z wiadomościami, szybkie linki do ulubionych stron, pobieranie plików, wyszukiwarka Google i Tłumacz Google. Pobierz przeglądarkę Chrome teraz i korzystaj z niej w ten sam wygodny sposób na wszystkich swoich urządzeniach.

Gdy piszemy, od razu pokazują się spersonalizowane wyniki wyszukiwania, dzięki czemu możesz szybko wybrać i otworzyć odwiedzoną stronę. Możesz też błyskawicznie wypełniać formularze, korzystając z Autouzupełniania. Natomiast Przeglądanie w trybie incognito sprawi, że poczujemy się bezpieczniej w internecie.

Przeglądarka oferuje pełna Synchronizacje danych Chrome między urządzeniami. Gdy zalogujemy się w Chrome, zakładki, hasła i ustawienia są automatycznie synchronizowane na wszystkich urządzeniach. Dzięki temu mamy zawsze dostęp do swoich informacji na telefonie, tablecie i laptopie.

Szybkie pobieranie plików oraz przeglądanie stron i filmów offline W Chrome znajduje się specjalny przycisk pobierania, który pozwala jednym kliknięciem pobierać filmy, zdjęcia i całe strony. Chrome ma też odrębną stronę z listą pobranych plików. Umożliwia ona dostęp do pobranych treści, nawet gdy nie masz połączenia z internetem.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
07 Marzec 2016 23:31
Mój numer 1 na Androida. Polecam :)
POKAŻ ()

Facebook