Instalki.pl » Android » Komunikacja » AVG Antywirus 6.30.1

AVG Antywirus

6.30.1
Komunikacja
Rozmiar:
32.23 MB
Aktualizacja:
31.08.2020
Producent:
Cena:
Bezpłatne
Kategoria:
Komunikacja
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1878 (32 w tym miesiącu)
Pobrano (Sklep Play):
100 milionów
Opis AVG Antywirus 6.30.1
 
 
Aplikacja AVG, jak sama nazwa wskazuje, jest w pełni darmowa (choć posiada również wersję płatną) i jednocześnie oferuje wszystkie podstawowe funkcje związane z mobilną ochroną antywirusową. Do jej standardowych możliwości należy skanowanie urządzenia w czasie rzeczywistym w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania oraz aplikacji szpiegujących. Darmowy AntyWirus od AVG posiada również rozbudowane opcje Anti-Theft związane z zabezpieczaniem urządzenia przed kradzieżą. Użytkownik może zdalnie namierzyć swój smartfon/tablet za pomocą map Google i w razie potrzeby bezpowrotnie usunąć prywatne dane/zablokować urządzenie.

Ciekawą funkcją jest monitor zasobów, dzięki któremu usuniemy aplikacje pożerające zbyt dużo pamięci naszego urządzenia. Za pomocą tego modułu możemy także wyłączyć niepoprawnie działające procesy, optymalizując tym samym działanie systemu. Aplikacja informuje nas o aktualnym wykorzystaniu przestrzeni urządzenia, stanie baterii, sposobie połączenia z internetem i zużyciu pakietu danych. Przydatnym modułem jest również filtr połączeń, który pozwala określić listę zablokowanych kontaktów.

Wersja premium umożliwia ponadto zrobienie dyskretnego zdjęcia każdej osoby, która 3-krotnie wprowadzi błędny kod PIN i wysłanie go na wskazanego e-maila. Natomiast po zmianie karty SIM urządzenie może być zablokowane. Pakiet premium oferuje również blokadę aplikacji i wykonywanie kopii zapasowych aplikacji.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook