Instalki.pl » Android » Komunikacja » Messenger 356.0.0.13.105

Messenger

356.0.0.13.105
Komunikacja
Rozmiar:
15 MB
Aktualizacja:
23.04.2022
Producent:
Cena:
Bezpłatne
Kategoria:
Komunikacja
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
6321 (676 w tym miesiącu)
Pobrano (Sklep Play):
1 miliard
Opis Messenger 356.0.0.13.105
 
 
Aplikacja Messenger pozwala na komunikację użytkowników popularnego serwisu społecznościowego Facebook (bez potrzeby logowania się do Facebooka).

Oprócz tego, Messenger pozwala nawiązywać kontakty ze znajomymi z Instagramu, wysyłać wiadomości SMS, a także dostosowywać ustawienia prywatności użytkownika. Ponadto, w komunikatorze możemy wspólnie ze znajomymi oglądać filmiki, programy telewizyjne i filmy oraz prowadzić grupową wideokonferencję.

Z łatwością zsynchronizujemy wiadomości i kontakty z telefonem z Androidem i połączymy się z każdym wszędzie. Messenger pozwala nawiązywać kontakt ze znajomymi z Instagramu bezpośrednio z poziomu komunikatora. Wystarczy odszukać ich po imieniu lub nazwie użytkownika, aby wysłać wiadomość lub zadzwonić.

Messenger posiada tryb znikających wiadomości, w którym wyświetlone wiadomości znikają po opuszczeniu czatu. Nie zabrakło w nim również możliwości tworzenia wirtualnych pokoi. Wystarczy wysłać link do grupowej rozmowy wideo dowolnej wybranej osoby, nawet jeśli ktoś nie ma Messengera.

Messenger pozwala Korzystać z niestandardowych naklejek i wykaż się kreatywnością. Do wideorozmów można dodawać efekty i filtry.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook