Instalki.pl » Android » Multimedia i filmy » IP Webcam 1.14.36.755

IP Webcam

1.14.36.755
Multimedia i filmy
Rozmiar:
6.4 MB
Aktualizacja:
24.04.2020
Producent:
Cena:
Bezpłatne
Kategoria:
Multimedia i filmy
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
2280 (13 w tym miesiącu)
Pobrano (Sklep Play):
5 milionów
Opis IP Webcam 1.14.36.755
IP Webcam to aplikacja zamieniająca telefon z systemem Android w kamerę sieciową z wieloma dostępnymi widokami.

Program pozwala oglądać obraz z naszej kamery na różnych platformach za pomocą odtwarzacza VLC lub przeglądarki internetowej. Możliwe jest także przesyłanie obrazu z kamery w telefonie w sieciach WiFi nawet bez dostępu do internetu.

Dodatkowo możliwy jest globalny dostęp do strumieniowanego obrazu za pomocą strumieniowania w chmurze usługi Ivideon. Dwustronne przesyłanie dźwięku obsługiwane jest w tinyCam Monitor na dodatkowym urządzeniu. IP Webcam współpracuje też z oprogramowaniem MJPG od innych dostawców, wliczając w to narzędzia do nadzoru video, monitory bezpieczeństwa i większość odtwarzaczy dźwięku.

Spośród dostępnych funkcji wymienić należny: Możliwość wyboru kilku różnych przetworników video (Flash, Javascript lub wbudowany), nagrywanie video w formatach WebM, MOV lub MPEG4 (na Android 4.1+), przesyłanie dźwięku w formatach wav, opus i AAC (AAC wymaga Androida 4.1+), wykrywanie ruchu również z wyzwalaczem dźwiękowym, integracja z Tasker, nakładka na obraz z informacją o dacie, czasie i poziomie naładowania akumulatora, pobieranie danych z czujników z wykresami aktywności online, wsparcie dla Videochat (strumieniowanie video tylko na Windows i Linux poprzez uniwersalny sterownik strumieniowania MJPEG), powiadomienia push na smartfony w przypadku wykrycia ruchu, nagrywanie obrazu w chmurze w przypadku wykrycia dźwięku lub ruchu, dzięki Ivideon.

UWAGA!

Wersja Lite wyświetla nienachalne reklamy. Jest w pełni funkcjonalna, ale nie posiada integracji z Tasker, konfigurowalnego interfejsu użytkownika (jest tylko edytor) i wyświetla znak wodny na nagranych materiałach video.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook