Instalki.pl » Android » Multimedia i filmy » KineMaster – edytor wideo 5.1.9.22525

KineMaster – edytor wideo

5.1.9.22525
Multimedia i filmy
Rozmiar:
35 MB
Aktualizacja:
01.08.2021
Producent:
Cena:
Bezpłatne
Kategoria:
Multimedia i filmy
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
5815 (47 w tym miesiącu)
Pobrano (Sklep Play):
100 milionów
Opis KineMaster – edytor wideo 5.1.9.22525
KineMaster to darmowa aplikacja dla urządzeń z systemem Android, pozwalająca tworzyć profesjonalne materiały wideo.

Dzięki obsłudze funkcji „przeciągnij i upuść” oraz łatwości korzystania z aplikacji, a także imponującemu zestawowi właściwości ten bezpłatny edytor wideo stanowi ciekawy wybór dla osób lubujących się w obróbce plików wideo w urządzeniach mobilnych.

Aplikacja umożliwia import wielu filmów wideo, obrazów oraz klipów audio z telefonu, korzystanie z narzędzia edycyjnego do przycinania w celu podziału klipu na dwie części, łączenie wideoklipów z różnych ujęć z synchronizacją wielu ścieżek na osi czasu i stosowanie ciekawych efektów, takich jak transformacje 3D, obrót wideo oraz obraz w obrazie (PiP).

Możliwe jest nagrywanie wideo i audio w czasie rzeczywistym. Co więcej znajdziemy tu także funkcję dyktafonu, pozwalającą na wstawienie do wideoklipu tekstu z własnym głosem.

Różnorodne motywy aplikacji KineMaster, animacje oraz efekty wizualne i dźwiękowe będą dla domorosłych twórców dodatkową zaletą.

Przy użyciu KineMaster mozna urządzić pokaz slajdów dla rodziny, przyjaciół i znajomych. Można łatwo zmienić rozmiar filmu lub wideoklipu w celu szybkiej transmisji za pośrednictwem mediów społecznościowych, aż do formatu full HD (1080p). Edytor umożliwia import piosenek w formacie mp3 dla efektów filmowych, a także dokonywanie kompresji filmów wideo do formatu MPEG-4. Daje także możliwość bezpośredniego przekodowania filmów wideo w formacie 1080p na format 720p (na urządzeniach, gdzie tryb edycji 1080p nie jest obsługiwany).
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook