Instalki.pl » Android » Multimedia i filmy » AVD Download Pobierz Film 5.1.3

AVD Download Pobierz Film

5.1.3
Multimedia i filmy
Rozmiar:
7.2 MB
Aktualizacja:
20.01.2022
Producent:
Cena:
Bezpłatne
Kategoria:
Multimedia i filmy
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
6186 (156 w tym miesiącu)
Pobrano (Sklep Play):
50 milionów
Opis AVD Download Pobierz Film 5.1.3
AVD Download Pobierz Film to aplikacja służąca do pobierania filmów z Internetu.

Jak ściągnąć film: 1/ Odszukaj go za pomocą przeglądarki. 2/ Kliknij link do filmu. 3/ Gdy rozwinie się menu, wybierz AVD. 4

Jak ściągnąć film z przeglądarki? Po prostu kliknij link do filmu , który chcesz ściągnąć, w przeglądarce. Wybierz Video Downloader z menu, a pobieranie powinno rozpocząć się automatycznie. Na pasku powiadomień (na górze ekranu) powinien wyświetlić się postęp ściągania.

Ze względu na kwestie prawne nie jest możliwe ściąganie filmów z YouTube. Jest to niezgodne z warunkami korzystania z serwisu. Ściągnięte pliki są automatycznie dodawane do Galerii i zapisywane w katalogu “Pobrane” (w folderze: /mnt/sdcard/Download). Dla wersji Android 3.2 i wyższych pliki pojawiają się również w managerze pobierania.

Uwaga: Pobieranie i oglądanie filmów objętych prawami autorskimi jest zabronione oraz podlega regulacjom państwa, w którym mieszka użytkownik. Dostawca oprogramowania nie ponosi odpowiedzialności za korzystanie z programu w sposób niezgodny z jego przeznaczeniem. Użytkownik wyraźnie akceptuje fakt, że MBFG nie ponosi odpowiedzialności za korzystanie z aplikacji zarówno w sposób zgodny, jak i niezgodny z jej przeznaczeniem.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook