MX Player

Multimedia i filmy
Rozmiar:
8 MB
Aktualizacja:
27.04.2020
Producent:
Cena:
Bezpłatne
Kategoria:
Multimedia i filmy
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
2237 (41 w tym miesiącu)
Pobrano (Sklep Play):
500 milionów
Opis MX Player
MX Player to darmowy odtwarzacz multimedialny, używany głównie do odtwarzania filmów.

Dzięki dekoderowi HW możliwe jest oglądanie filmów w wielu różnych formatach. MX Player jest pierwszym odtwarzacze, który potrafi korzystać z wielu rdzeni procesora. Zastosowanie tego rozwiązania na dwurdzeniowych procesorach pozwala na 70% szybsze dekodowanie filmów niż w przypadku procesorów jednordzeniowych. Aplikacja umożliwia łatwe przybliżanie lub oddalanie przez uszczypnięcie i przesuwanie po ekranie. Dostępne jest również panoramowanie.

Co więcej możemy też przewijać napisy (do przodu/tyłu) aby przejść do następnego/poprzedniego tekstu oraz przesuwać napisy w górę/dół, przybliżając/oddalając aby zmienić rozmiar tekstu. Funkcja KIDS LOCK sprawia, że dzieci mogą oglądać film, a właściciel urządzenia nie musi się martwić, że zrobią cokolwiek innego. (wymagany plugin) Formaty napisów: - DVD, DVB, SSA/ASS Napisy - SubStation Alpha(.ssa/.ass) z pełną obsługą stylów. - SAMI(.smi) z obsługą tagów ruby. - SubRip(.srt) - MicroDVD(.sub) - VobSub(.sub/.idx) - SubViewer2.0(.sub) - MPL2(.mpl) - PowerDivX(.psb) - TMPlayer(.txt) - Teletext - PJS(.pjs) - WebVTT(.vtt)

Odnośnie uprawnienia "Renderowanie na innych aplikacjach": Jest ono wymagane aby zablokować przyciski systemowe jeśli jest włączona blokada ekranu odtwarzania. O uprawnieniach "Kontroli wibracji", "Zapobieganiu przejścia telefonu w stan uśpienia": Te uprawnienia są wymagane do odtwarzania multimediów na niektórych urządzeniach.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook