Instalki.pl » Android » Styl życia » Dulux Visualizer PL 40.4.5

Dulux Visualizer PL

40.4.5
Styl życia
Rozmiar:
87.89 MB
Aktualizacja:
13.04.2021
Cena:
Bezpłatne
Kategoria:
Styl życia
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
1955 (109 w tym miesiącu)
Pobrano (Sklep Play):
1 milion
Opis Dulux Visualizer PL 40.4.5
 
 

Dulux Visualizer PL to obecnie jedna z najlepszych aplikacji mobilnych, za pomocą której pomalujemy wirtualne ściany w naszym pomieszczeniu używając wyłącznie samego tabletu lub smartfona.

Korzystając z aplikacji Dulux Visualizer możemy zobaczyć na żywo, jak będzie wyglądało nasze pomieszczenie - bez konieczności malowania go. Dulux Visualizer PL oferuje unikalną technologią rzeczywistości rozszerzonej, która pozwala eksperymentować z różnymi kolorami na ścianach czy sufitach. Jak to działa? Wystarczy włączyć aplikację i odpowiednią w niej funkcję, a następnie za pomocą wbudowanej kamery, wybieramy odpowiedni kolor farby i wskazujemy miejsca do malowania i gotowe - zaznaczone obszary automatycznie zostaną pokryte wybranym przez nas kolorem.

Dulux Visualizer pozwala również przeglądać, wybierać i szukać inne kolory przy jednoczesnym oglądaniu pomieszczenia. Umożliwia wyszukiwanie kolorów pasujących do mebli i obić oraz pozwala zapisywać zrzuty ekranowe, aby podzielić się nimi ze znajomymi.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook