Instalki.pl » Android » Zdrowie i fitness » YAZIO - Licznik Kalorii

YAZIO - Licznik Kalorii

Zdrowie i fitness
Rozmiar:
6.8 MB
Aktualizacja:
09.08.2021
Producent:
Cena:
Bezpłatne
Kategoria:
Zdrowie i fitness
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
1061 (51 w tym miesiącu)
Pobrano (Sklep Play):
10 milionów
Opis YAZIO - Licznik Kalorii
 
 
YAZIO - Licznik Kalorii to w wersji podstawowej, darmowa i godna polecenia aplikacja przeznaczona do monitorowania ilości przyswajanych kalorii. Kierowana jest ona do osób, które chciałyby wprowadzić w swoim życiu zdrowe nawyki żywieniowe czy też zredukować wagę do wyznaczonego poziomu.

Aplikacja po uruchomieniu prosi użytkownika o podanie kilku podstawowych danych takich jak waga, wzrost czy wiek. To właśnie na ich bazie potrafi ona oszacować przybliżoną kalorii, ale również węglowodanów, protein i tłuszczów, które powinny zostać przyswojone w ciągu doby. Co więcej, YAZIO dzieli wspomniane składniki na poszczególne posiłki.

W programie nie zabrakło również dziennika pomiarów wagi użytkownika oraz monitorowanie ilości wypijanej wody. Dzięki wbudowanemu kalendarzowi możliwe jest wygodne śledzenie poczynionych postępów.

Co daje subskrypcja Premium?

Poza wspomnianą edycją darmową twórcy przygotowali dla użytkowników płatną subskrypcje Premium, która wprowadza do aplikacji dodatkowe funkcje. Znajdziemy wśród nich rozbudowaną bazę przepisów wraz z instrukcją przygotowania i zdjęciami. Ponadto w ręce użytkownika trafia również opcja notatek, listy zakupów czy oceniania przepisów i statystyk.

Co warto wiedzieć o YAZIO:
- darmowa aplikacja pełniąca funkcję licznika kalorii
- funkcja wyznaczania ilości kalorii, które powinniśmy przyswoić
- wbudowany dziennik pomiarów wagi
- opcja kalendarza do monitorowania postępów
- subskrypcja Premium rozszerzająca możliwości aplikacji

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook