Instalki.pl » Android » Zdrowie i fitness » FatSecret Licznik Kalorii

FatSecret Licznik Kalorii

Zdrowie i fitness
Rozmiar:
8.79 MB
Aktualizacja:
05.03.2021
Producent:
Cena:
Bezpłatne
Kategoria:
Zdrowie i fitness
Ocena:
4.5
Oceń:
Pobrano:
350 (105 w tym miesiącu)
Pobrano (Sklep Play):
10 milionów
Opis FatSecret Licznik Kalorii
 
 
FatSecret Licznik Kalorii to darmowa i bardzo prosta aplikacja na urządzenia mobilne, która umożliwia monitorowanie ilości kalorii przyswajanych wraz z posiłkami i okazuje się pomocna w trakcie diety na redukcję nadwagi.

Opisywane narzędzie bazuje na danych wprowadzonych przez użytkownika (waga, wzrost, tryb życia itp.) przy pierwszym uruchomieniu i na ich podstawie szacuje przybliżoną ilość kalorii jakie przyswoić powinno się w trakcie posiłków w ciągu doby. FatSecret oferuje rozbudowaną bazę żywności, rozbudowany system statystyk czy bogaty zestaw przepisów i pomysłów na zdrowe posiłki. Umożliwia on także monitorowanie zmian wagi naszego ciała.

FatSecret dysponuje funkcją przypomnień o konieczności spożycia posiłku i umożliwia integrację z takimi rozwiązaniami jak Samsung Health, Fitbit i Google Fit. Użytkownik korzystający z aplikacji może wymieniać z jej poziomu doświadczenia z innymi użytkownikami.

Co daje subskrypcja Premium?

Płatna subskrypcja Premium w FatSecret wprowadza funkcję planera posiłków, 6 dodatkowych, konfigurowalnych typów posiłków wyświetlanych w dzienniku żywności oraz monitor dziennego spożycia wody.

Co warto wiedzieć o FatSecret:
- darmowy licznik kalorii dla Androida
- bogata baza kaloryczności żywności
- biblioteka przepisów i pomysłów na posiłki
- statystyki i monitorowanie zmian wagi
- płatna subskrypcja rozszerzająca funkcjonalność

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook