Instalki.pl » Android » Zdrowie i fitness » MyFitnessPal

MyFitnessPal

Zdrowie i fitness
Rozmiar:
2.73 MB
Aktualizacja:
30.11.2021
Producent:
Cena:
Bezpłatne
Kategoria:
Zdrowie i fitness
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
943 (223 w tym miesiącu)
Pobrano (Sklep Play):
50 milionów
Opis MyFitnessPal
 
 
MyFitnessPal to darmowa, bardzo prosta i rozbudowana aplikacja do monitorowania ilości przyswajanych kalorii, która przyda się każdemu kto chciałby prowadzić zdrowy tryb życia i zadbać o swoją sylwetkę poprzez np. redukcję zbędnych kilogramów.

Tuż po uruchomieniu narzędzie wyświetla formularz, w którym zbiera informacje o aparycjach użytkownika, jego celu ogólnym i tygodniowym, a następnie na ich podstawie wyznacza dzienny bilans kaloryczny. Poza podstawową opcją rejestrowania posiłków i przyswojonych kalorii MyFitnessPal umożliwia również zbieranie informacji o aktywnościach fizycznych, monitorowanie ilości spożywanej wody i prowadzenie dziennika pomiarów wagi.

To jednak nie koniec możliwości tego narzędzia. MyFitnessPal może się integrować z krokomierzami, oferuje rozbudowany system statystyk i graficzną reprezentację danych, notowanie uwag od posiłków i treningów, a także udostępnianie przemyśleń w sieci społecznościowej.

Co daje wersja płatna Premium?

MyFitnessPal jak większość aplikacji tego typu umożliwia skorzystanie z wersji płatnej Premium. Daje ona dostęp do planów posiłków i przepisów, spersonalizowane cele czy dezaktywację reklam.

Co warto wiedzieć o MyFitnessPal:
- licznik kalorii o rozbudowanych możliwościach - umożliwia rejestrowanie spożytych kalorii i odbytych aktywności fizycznych
- ustala dzienny bilans kalorii na podstawie danych o użytkowniku
- umożliwia rejestrowanie danych o ilości wypijanej wody - wymiana opinii za pośrednictwem sieci społecznościowej
- w wersji podstawowej aplikacja dostępna za darmo
- wersja Premium z dodatkową funkcjonalnością

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook