Instalki.pl » Android » Edukacja » WRD – Ucz się słów 1.2.0

WRD – Ucz się słów

1.2.0
Edukacja
Rozmiar:
66.41 MB
Aktualizacja:
12.05.2023
Producent:
Cena:
Bezpłatne
Kategoria:
Edukacja
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
400 (400 w tym miesiącu)
Pobrano (Sklep Play):
5 tysięcy
Opis WRD – Ucz się słów 1.2.0
 
 
WRD oferuje naukę słownictwa na smartfonie.

To aplikacja skupiona na jednym zadaniu - nauce nowych słów. Aplikacja oferuje kilkanaście języków, lekki i nowoczesny interfejs oraz system automatycznych powtórek.

Schemat nauki jest bardzo intuicyjny. Wybieramy zestaw słówek do nauki (kategorie tematyczne) i zaczynamy. Na początku wyświetlane są fiszki prezentujące słowa wraz z tłumaczeniem. Określamy, czy już je znamy, czy dodajemy do nauki. Sama nauka to nieskomplikowane ćwiczenia - wybór tłumaczenia, łączenie w pary, wpisywanie słowa itp.

Uczyć możemy się za darmo, jednak wiąże się to z kilkoma ograniczeniami. Możemy ustawić tylko jeden język, raz dziennie czeka na nas darmowa lekcja (kolejne pakiety odblokujemy po zebraniu diamentów za wykonane ćwiczenia) itp.

Minusy? Aplikacja skupia się wyłącznie na słowach, brakuje chociażby przykładowych zdań czy synonimów. Wprowadzanie słów w ćwiczeniach powinno być możliwe z klawiatury zamiast rozsypanki liter.

Trudno jednoznacznie ocenić aplikację WRD. Oferuje nowoczesny interfejs i pozwala szybko wzbogacić słownictwo, ale jest zbyt prosta. Być może twórcy z czasem wzbogacą zawartość, na razie nie zdecydowałbym się na opłacenie subskrypcji.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook